Wizytówki puchnące na papierze biała kreda 350g

Wizytówki puchnące na papierze biała kreda 350g

Wizytówki duńskiej firmy wykonane na papierze kredowym, białym,  matowym, 350g. Nadruk wykonany drukiem offsetowym, kolorystyka Pantone.

Decydując się na druk puchnący musimy zdecydować które elementy wizytówki chcemy wykonać drukiem wypukłym a które drukiem płaskim. Można wykonać wszystkie elementy na wizytówce drukiem puchnącym lub tylko wybrane, np. logo firmy, nazwa oraz imię i nazwisko. W ten sposób podkreślamy najważniejsze elementy, na które chcemy zwrócić uwagę. Poza tym drukiem puchnącym najlepiej wychodzą większe elementy niż bardzo drobne linie lib teksty.

Przy wizytówkach dwustronnych możemy zadecydować czy tylko jedna strona będzie wypukła czy obydwie. Druk puchnący dwustronny nie jest problemem i również takie wizytówki wykonujemy z powodzeniem.

Wizytówki puchnące wzbudzają obecnie tak duże zainteresowanie ponieważ pobudzają nie tylko zmysł wzroku ale również dotyku. Koło takich wizytówek nie można przejść obojętnie i zapadają one głęboko w pamięci naszych kontaktów – a przecież taka jest właśnie rola dobrej wizytówki.